Menu

Měření rychlosti internetu

Rychlost připojení k internetu
Váš profesionální měřič rychlosti připojení

Jak zvýšit svou rychlost připojení?

Poradíme vám pár tipů jak zvýšit svou rychlost připojení k internetu. Pokud však ani jedna možnost nepomůže k zrychlení internetu, pak doporučíme změnit vašeho stávajícího poskytovatele.

01.

Zjistěte svou rychlost

Prostřednictvím našeho rychlého testu si vyzkoušejte svou rychlost internetu. Test zabere jen pár sekund a prozradí vám, jaká je rychlost přijatých i odeslaných dat.

02.

Zkuste rychlost z více zařízení

Pokud máte doma k dispozici více zařízení s možností připojení k internetu (například laptop, tablet či telefon), tak test vyzkoušejte i na nich. Někdy může být test zkreslený chybou na vašem zařízení. Testem na více zařízeních budete mít jistotu, že je test provedený správně.

03.

Zjistěte stav svého routeru

Ověřte si, že je váš router po technické stránce v pořádku a že je kabel správně zapojený. Za problémy s připojením může být zodpovědný někdy i zastaralý či poškozený router.

04.

Odstraňte viry

Na rychlost internetu může mít samozřejmě vliv i škodlivý virus či malware, který máte v počítači. Pokud je váš počítač infikovaný, nejprve ho doporučujeme vyčistit a poté test opakovat.

05.

Opakujte předchozí kroky

Pokud vaše připojení stále není ideální, opakujte předchozí kroky. Budete tak mít jistotu, že na připojení nemá vliv nějaký jiný faktor ve vaší vlastní síti.

06.

Změňte poskytovatele

Jestliže vám test ukázal rychlost připojení, která vám nevyhovuje, měl by to pro vás být signál, že je třeba učinit změnu. Velmi často se stává, že rychlost internetu není taková, jakou ji poskytovatel slibuje. V takovém případě je nejvhodnější přejít k takovému poskytovateli, který je schopný dodržet rychlost internetu, kterou jste si objednali.

50Mb/s rychlost připojení k internetu
Doporučujeme

Domácnost 50Mb/s od 50Mb.cz

Hledáte kvalitní připojení k internetu pro svou domácnost s rychlostí 50Mb/s? V takovém případě vám můžeme doporučit ideální řešení, které vám zajistí nejlepší volbu v poměru ceny a kvality.

Zjistit více
Doporučujeme

Domácnost 100Mb/s od 100Mb.cz

Pokud vám z pomalého internetu začínají šedivět vlasy, jednoduše si obstarejte spolehlivého poskytovatele, který je schopný vám zajistit 100Mb/s a navíc za tu nejvýhodnější cenu.

Zjistit více

Popřemýšlejte nad přechodem k novému poskytovateli internetového připojení.

Tarify & Ceny

Nenechte se svazovat nevýhodnými nabídkami velkých poskytovatelů na trhu a shlédněte, jaké tarify se vám nabízí v případě, že se rozhodnete přejít k ryze českému poskytovateli, kterému záleží na jeho zákaznících. Už žádné závazky ani poplatky navíc. Vyberte si vhodný tarif a užijte si surfování a prvotřídní servis s podporou, která je vám k dispozici nonstop.

Domácnost 50

499,-

Za měsíc

 • 50Mb/s Stahování
 • 5Mb/s Odesílání
 • Neomezeno
 • 50MB Webhosting
Objednat

Domácnost 100

599,-

Za měsíc

 • 100Mb/s Stahování
 • 10Mb/s Odesílání
 • Neomezeno
 • 100MB Webhosting
Objednat

Domácnost 250

649,-

Za měsíc

 • 250Mb/s Stahování
 • 25Mb/s Odesílání
 • Neomezeno
 • 250MB Webhosting
Objednat

Rozhovor se zákazníky

 • “Vaše práce zaplní velkou část vašeho života a jediný způsob, jak být opravdu spokojený, je dělat to, co podle vás je skvělá práce. A jediný způsob, jak dělat skvělou práci, je milovat to, co děláte. Pokud jste je ještě nenalezli, pokračujte v hledání. Neuspokojte se. Stejně jako u všech záležitostí srdce, budete vědět, kdy to najdete.”

  — František Kučera

 • “Dobrý internet je co možná nejmenší. Méně, ale lépe - protože se soustřeďuje na základní aspekty a výrobky nejsou zatíženy nepodstatnými prvky. Zpět na čistotu, zpátky do zjednodušení..”

  — Radim Brzobohatý

 • “Základem kvalitního připojení jsou skutečnosti. Neexistuje žádný TOP internet, ale najít kvalitu dnes lze.”

  — Adam Zvoníček